Nasze pasje

Kiedy w natłoku zajęć znajdzie się wolna chwila na swobodną rozmowę z uczniami (na przykład w czasie wycieczki), to okazuje się, że wielu z nich ma całkiem ciekawe pasje i zainteresowania. I gdy dziś, zupełnie przypadkiem, kolejny uczeń opowiedział mi w czasie przerwy o swoim hobby, powstał pomysł na utworzenie zakładki na naszej stronie dedykowanej tej właśnie tematyce.
I jest. Na razie tu pusto. Ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Przysyłajcie do mnie swoje zdjęcia związane z Waszymi zainteresowaniami i pasjami oraz kilka zdań informacyjnych na ich temat.
Mam nadzieję, że nauczyciele też dadzą się wkręcić :)
Beata Sidło

Jestem Piotrek, chodzę do klasy 8...

...i już od dawna interesuję się motoryzacją. Zacząłem jeździć na motocyklu (rfz 125), w wieku 12 lat i przez ostatnie 2 lata realizuję swoje marzenia startując w różnych zawodach. Najczęściej są to zawody typu enduro i cross country. Obecnie jeżdżę na motocyklu marki KTM o pojemności 85cc. Na ten sezon mam plany wystartować w zawodach Pucharu Polski i wywalczyć jakieś satysfakcjonujące miejsce.