Nasze pasjeKiedy w natłoku zajęć znajdzie się wolna chwila na swobodną rozmowę z uczniami (na przykład w czasie wycieczki), to okazuje się, że wielu z nich ma całkiem ciekawe pasje i zainteresowania. I gdy dziś, zupełnie przypadkiem, kolejny uczeń opowiedział mi w czasie przerwy o swoim hobby, powstał pomysł na utworzenie zakładki na naszej stronie dedykowanej tej właśnie tematyce.
I jest. Na razie tu pusto. Ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Przysyłajcie do mnie swoje zdjęcia związane z Waszymi zainteresowaniami i pasjami oraz kilka zdań informacyjnych na ich temat.
Mam nadzieję, że nauczyciele też dadzą się wkręcić :)
Beata Sidło


Miało być tylko hobby, tymczasem zaczynają nam się ujawniać prawdziwe perełki. W dodatku nie chcą się chwalić, trzeba za uszy wyciągać z ukrycia. Przepraszam za kolokwializm, ale szczękę nadal zbieram z podłogi po tym, jak wczoraj zobaczyłam prace Nicoli Siudak. Poprosiłam ją o przesłanie ich zdjęć, abyście też mogli podziwiać, choć zdjęcia w pełni nie pokazują talentu. Nie sądzicie, że mogłaby zrobić kolejne rozszerzenie do Dixita? Przy okazji Nicola powiedziała też, że jeździ na quadzie i również podesłała zdjęcie. Ta deska obok, pewnie też nie dla ozdoby :)

Wszystkiego dobrego w nowych szkołach dla naszych ósmoklasistów.
Beata Sidło
Jestem Piotrek, chodzę do klasy 8...

...i już od dawna interesuję się motoryzacją. Zacząłem jeździć na motocyklu (rfz 125), w wieku 12 lat i przez ostatnie 2 lata realizuję swoje marzenia startując w różnych zawodach. Najczęściej są to zawody typu enduro i cross country. Obecnie jeżdżę na motocyklu marki KTM o pojemności 85cc. Na ten sezon mam plany wystartować w zawodach Pucharu Polski i wywalczyć jakieś satysfakcjonujące miejsce.
MŁODY MISTRZ!

Filip Juszczyk ma dopiero 7 lat, a już odnosi sukcesy w sporcie motokrosowym. Przygoda chłopca rozpoczęła się 8 miesięcy temu, gdy po raz pierwszy wsiadł na MRF 80, miesiąc później przesiadł się na KTM 50SX i dopiero wtedy zobaczył czym tak naprawdę jest motocross i zakochał się w nim bez pamięci. Jak na tak młody wiek, ma znaczne osiągnięcia w tym sporcie: 1 miejsce w Drugiej Rundzie Mistrzostw Polski, 1 miejsce Pierwszej Rundy Mistrzostw Polski Strefy Południowej, 3 miejsce w Pierwszej Rundzie Mistrzostw Polski.
Filip startuje z numerem 84, co nawiązuje do jego idola - Jeffreya Herlingsa. Dokonania chłopca można śledzić w mediach społecznościowych: "Filipjuszczyk84". Filip ćwiczy pod okiem dwóch profesjonalnych trenerów. W rozwoju swojej wielkiej pasji wspierają chłopca jego rodzice, najwierniejsi kibice!
Cała społeczność szkolna składa wielkie gratulacje i życzy dalszych sukcesów.
Magdalena Szczepaniak

Copyright © 2008-2011 by www.szkolatumlin.pl - All right reserved!